Yhteystiedot

Kiinnostuitko koulutuksesta? Ota rohkeasti yhteyttä, kerromme mielellämme lisää!

Projektipäällikkö Terttu Savela
Oulun ammattikorkeakoulu | 
Liiketalouden yksikkö
Teuvo Pakkalan katu 19, 90130 Oulu
050 913 3526, terttu.savela@oamk.fi

fFactor-asiantuntijatiimissä ovat tiiviisti mukana myös seuraavat henkilöt:

Professori Anna-Maija Lämsä
Jyväskylän yliopisto
anna-maija.lamsa@jyu.fi

Kouluttaja Minna Åman-Toivio
Oulun ammattikorkeakoulu | Liiketalouden yksikkö
minna.aman-toivio@medkit.fi

Kouluttaja Anne Keränen
Oulun yliopisto
anne.keranen@oulu.fi

Yliopettaja Jaana Kuusipalo
Oulun ammattikorkeakoulu | Liiketalouden yksikkö
jaana.kuusipalo@oamk.fi

Yliopettaja Sanna Oja
Oulun ammattikorkeakoulu / Liiketalouden yksikkö
sanna.oja@oamk.fi

Kouluttaja Eeva Kiuru
Oulun ammattikorkeakoulu / Liiketalouden yksikkö
eeva.kiuru@healthinnovationacademy.com

Tiedottaja Sanna Paakkonen
WTF Design Oy
sanna@wtfdesign.fi

Koulutusihteeri Aulikki Suokas
Oulun ammattikorkeakoulu
aulikki.suokas@oamk.fi

Talousvastaava Susa Tammela
Oulun ammattikorkeakoulu
susa.tammela@oamk.fi